No dzień dobry! Dzisiaj filmik przedstawiający letnią opiekę nad rosnącymi w siłę krzaczkami papryki.

Pod koniec czerwca, na początku lipca bierzemy się za paprykę podobnie jak bierzemy się za pomidory. Czyli usuwamy dolne liście (3-4 sztuki), bo często o tej porze już są brzydkie i niepotrzebnie zabierają roślince energię. Po drugie wyłamujemy lub wycinamy wszystkie pędy boczne, które wychodzą w kącie liści papryki. Usuwamy wszystkie pędy boczne aż do 1 kwiatka. 

🌶️Wszystkie czynności, które trzeba wykonać przy papryce zapisaliśmy w planie uprawy papryki, który znajdziesz w zakładce "Plany upraw". Masz jakiś problem z papryką lub w warzywniku? Użyj zakładki "Diagnozuj"!

Powodzenia!