Dzień dobry, zasyfiłam sobie opryskiwacz 🙈🙈🙈🙈 w środku głównie był emulpar, środek na mszyce, raz amistar na wiosnę, nawóz do igieł, żadna w sumie straszna chemia. Ale jedynie przeplukiwalam, no i sie porobiły zacieki. Natomiast ostatnio zapomniałam wymyć z resztek miedzianu i jest beznadziejnie. Jakoś sie tak na dnie skrystalizował, próbowałam odmaczać - nic, szorowałam szczotka do butelek - nic. Czy ktoś ma pomysł jak to teraz wyczyścić skutecznie? Chce zasotosowwc opryski IF i nie chce żeby mi weszło w reakcje z miedzianem, wiec ręcznie to odpryskuje i mnie szlak trafia na moją głupotę 😭help!